<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

قوانین و مقررات


شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات پاپلی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه پاپلی به دقت ملاحظه فرمایید.

کلیه ی  حق و حقوق تجاری از جمله نام، لوگو و... متعلق به شرکت توسعه فناوری همراه پیگیر می باشد، هرگونه سواستفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

ورود کاربران به وب‌سایت پاپلی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط پاپلی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات پاپلی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پاپلی از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های پاپلی ارتباط منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و مصوب شورای اسلامی شهرهای طرف قرارداد است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های پاپلی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از محصول و سایت‌های تابعه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اختصاصی

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با قبول و تایید قوانین استفاده از پاپلی، فرم اطلاعات کاربری خود را براساس موارد مندرج شده در آن تکمیل نموده و برای خود حساب کاربری افتتاح کرده است. در حال حاضر کاربر از طریق نرم افزار پاپلی و وبسایت امکان دسترسی به پاپلی را دارد. درآینده، پلتفرم‌های ارائه خدمات پاپلی، می‌تواند توسعه پیدا کند.

تعریف پذیرنده

پذیرنده کاربری است که نسبت به طی نمودن فرآیند و تکمیل مدارک درخواستی پاپلی اقدام نماید.

پذیرنده می‌تواند از طریق پاپلی هزینه‌ی خدمات،کالا و… را از کاربران  دریافت کند.

پاپلی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، هر فعالیتی که براساس قوانین بانک مرکزی از مصادیق پول‌شویی محسوب شود و یا انتقال هر وجهی به هر طریقی با استفاده از نرم‌افزار پاپلی که خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و خارج از قوانین و مقررات بانک مرکزی باشد و همچنین تمامی موارد منع شده در قوانین جرائم رایانه‌ای کشور، غیر قانونی بوده و پاپلی به محض اطلاع، ضمن انسداد حساب کاربری افراد خاطی، این افراد را به مراکز و نهاد‌های که ذیربط معرفی خواهد کرد. عواقب حقوقی و جزایی و جرایم مربوطه به طور مستقیم متوجه فرد خاطی می‌باشد.

کاربر از هر طریقی (ایمیل ،تیکت ها) که با پاپلی ارتباط برقرار کند، پاپلی خلاصه ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقاء خدمات و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء‌استفاده‌های احتمالی نگهداری می‌کند.

پاپلی عدم بروز اشکال یا قطعی در صفحات اینترنتی و … را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات، مسئولیتی متوجه پاپلی نمی‌باشد.

پاپلی ممکن است محدودیتی را برای مقدار پول و یا تعداد پرداخت‌ها در یک دوره زمانی اعمال کند و این تغییرات از طریق سایت، نرم افزار و یا …. به اطلاع کاربران خواهد رسید.

اگر شما از طرف یک سازمان، شرکت و یا موجودیت دیگری اقدام به ایجاد حساب کاربری نمودید، می بایست (الف) شما در آن موجودیت سهیم باشید (ب) نشان دهید و تضمین کنید که شما دسترسی و اجازه کامل به مقید کردن موجودیتی که از طرف آن حساب کاربری ایجاد کرده اید را دارید و همچنین تضمین و اثبات نمایید(در صورت نیاز با امضا و ارسال مدارک) که قوانین و مقررات این شرایط استفاده را آن موجودیت رعایت خواهد کرد.

در صورتیکه کاربر به هر طریق خارج از این مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی عمل نماید پاپلی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بدون اطلاع قبلی حساب کاربری او را متوقف و تا تصمیم گیری نهایی مبالغی که در حساب پاپلی مربوط به کاربر متخلف شارژ شده را نزد خود نگهداری نماید.

وجه اعتباری که شما در پاپلی به عنوان موجودی اعتبار از طریق درگاه پرداخت بانکی و یا … و تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شارژ می‌کنید، در حساب کاربری شما نزد پاپلی محفوظ خواهد بود و شخص دیگری اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما و یا تراکنش های انجام گرفته در پاپلی را بدون درخواست قانونی و رسمی مراجع ذیصلاح قضایی نخواهد داشت. مگر اینکه کاربر شخصا این اطلاعات را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار دهد که در اینصورت خود کاربر مسئول عواقب انتشار این را می‌پذیرد.

هنگام افتتاح حساب کاربری در پاپلی و یا ورود مجدد به حساب، رمز عبور به شماره موبایل اظهاری از طرف کابر ارسال می شود.

هنگام افتتاح حساب کاربری، اطلاعات نام، نام خانوادگی و دیگر اطلاعات به صلاحدید پاپلی در فرم مربوطه از طرف کاربر بایستی تکمیل شود.

مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهده‌ی شخص کاربر است، در نتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد.

انجام خرید اعتبار پاپلی از طریق درگاه معتبر انجام می‌شود. بطور کلی تمامی درگاه‌های مورد استفاده در پاپلی، درگاه‌های مجوزدار مورد تایید بانک مرکزی صورت می‌باشد.

مبلغ هزینه‌ی خدمات،کالا و… توسط پذیرنده ارائه دهنده‌ی خدمات،کالا و… تعیین می‌شود.

در صورت وجود مصوبات و قوانین مربوطه و یا ابلاغی رسمی از مراجع ذیصلاح به پاپلی، درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس مصوبات مراجع رسمی اعمال می‌شود و مبلغ آن به میزان ابلاغی، از کاربر/پذیرنده دریافت می‌شود.

در حال حاضر کاربر از طریق وبسایت پاپلی و نرم افزار پاپلی امکان ورود به حساب کاربری و انجام فعالیت‌های تعریف شده را دارد.

رسید خرید اعتبار برای کاربران پس از انجام خرید صادر می‌شود.

رسید پرداخت آنلاین برای کاربران، پس از انجام و تکمیل فرآیند خرید صادر می‌شود.

به فراخور مناسبت‌های زمانی مختلف، پاپلی ممکن است اعتبارهای تشویقی به کاربران اختصاص دهد، این بسته‌های تشویقی برای استفاده‌ی شخصی وی در نظر گرفته شده و به همین دلیل می‌‌بایست از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید.

کاربر می‌‌پذیرد که اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از پاپلی مطالبه نماید.

در صورت راه‌اندازی و استفاده کاربر از سامانه پیامکی برای انجام عملیات‌های پرداخت(مربوط به پیامک دریافت کد ورود نمی‌باشد)، هزینه پیامک ارسالی کاربر، توسط خود کاربر پرداخت خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات پاپلی استفاده می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که پاپلی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد پاپلی برای کاربران ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پاپلی را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که شماره پیامک 1000036 تنها شماره‌‌ای است که پاپلی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. همچنین ممکن است پاپلی از طریق شماره ‎02188997219 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی نیز ارسال کند.

بصورت کلی ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پاپلی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پاپلی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت کپی قانونی آن را به شرکت اطلاع دهید. بدیهی است در صورت تغییر سرشماره، اطلاع رسانی رسمی از طرف این شرکت برای کاربران انجام خواهد شد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

پاپلی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

پاپلی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از پاپلی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پاپلی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پاپلی جزئی از اموال پاپلی محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پاپلی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پاپلی محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پاپلی  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پاپلی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پاپلی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی poply.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت poply.ir پاپلی در حوزه سرویس‌های ارائه شده هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از  poply.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نحوه استفاده از خدمات

پاپلی ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم افزار، وبسایت و دیگر بسترهای ارائه خدمات خود را ثبت کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

پاپلی ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در نرم افزار و سایت پاپلی ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد:

-ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات

-ارتباط پاپلی با کاربر جهت اطلاع‌رسانی

-شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژه هر کاربر.

محتوا

پاپلی در جهت اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی و یا اطلاع رسانی رویدادهای خاص محتواهایی را از طریق کانال های اطلاع رسانی اعلام شده‌ (وبسایت و نرم افزار ) تولید و ارائه می‌کند.

در صورتی که محتوای اشاره شده مربوط به اطلاع‌رسانی رویدادی باشد که پاپلی در خصوص تولید آن هیچ نقشی نداشته است و از طریق کانال های رسمی فقط منتقل نموده است در خصوص آن محتوا مسئولیتی به عهده نمی‌گیرد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌گذاری برای ارائه خدمات خاص مبتنی بر پرداخت از طریق کیف پول بر اساس مصوبات و ابلاغات رسمی آن سازمان انجام می‌گیرد، همچنین در خصوص میزان مالیات بر ارزش افزوده خدمات ارایه شده، بر اساس مصوبات مراجع رسمی اقدام می‌شود.

طرح های تشویقی

پاپلی به صلاحدید بر اساس سیاست‌های تشویقی خود و احتمالا با همکاری با سازمان‌ها و مراجع طرف قرارداد خود در جهت فرهنگ‌سازی طرح هایی مانند اختصاص اعتبار به کاربر و یا … را اجرا می‌کند.

نمایندگی

پاپلی هیچ‌گونه نمایندگی در جهت ارا‌ئه خدمات بدون اعلام و ابلاغ رسمی اعطا نمی‌کند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پاپلی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پاپلی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانالهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.طراحی توسط تیم پاپلی© , تمامی حقوقی محفوظ است . سال 1398